obchod@rajch.cz +420 606 313 602

SER - hadicový naviják

Pružinou ovládaný hadicový naviják dokazuje svou spolehlivost mnohaletým používáním v různých dílnách po celém světě. Hladký chod hadicového navijáku SER umožňuje jeho snadné použití. Jednoduše stáhnete hadici a zaaretujete ji do požadované polohy. Opětovným zatažením hadici navinete na nastavitelný doraz. Naviják má pevné a bezúdržbové provedení,robustní pružinový mechanismus má dostatečný výkon pro hadici dlouhou až 10m.

MHR - motorizovaný navíjecí buben

Motorizovaný navíjecí buben pro dílny osobních a lehkých užitkových vozidel. Má-li Vaše dílna vysoký strop z důvodu oprav větších vozů, budete patrně potřebovat navijáky schopné navinout na buben hadici celou. Bez visících hadic můžete navíc provozovat v dílně i další zařízení – jako jsou jeřáby či zvedáky. Nepřítomnost hadic také snižuje rizika případných škod či zranění osob.

FE / FEF – hadice s navíjecím balancérem

Potřebujete-li odsávat výfukové zplodiny, ale máte omezené prostory, stahovací zařízení hadice FE je tou pravou volbou. Připojením odsávací hadice přímo ke vzduchotechnickému potrubí nebo ventilátoru (v případě FEF) dostanete jednoduchý, ale účinný systém.Hadice je velmi lehká a snadno ovladatelná. Naviják Vám napomáhá s jejím ovládáním a také udržuje hadici v nastavené pozici.Po ukončení odsávání je možno hadici snadno uložit na nástěnný držák. Základní provedení FE a FEF je možné použít pro veškeré typy vozidel. S celou řadou příslušenství můžete uzpůsobit systém Vaším požadavkům.

FEB - flexibilní otočné rameno se stahovacím zařízením

Pokud Vaše dílna nemá pro vozidla vyhrazena žádná pevná stání, je systém FEB Vaší pravou volbou. Otočné rameno má dosah až 8 m a snadno jej dostanete přes objemné vybavení dílny až k místu, kde jej potřebujete. Tím získáváte maximální možnou flexibilitu. Otočné rameno je možné složit, čímž se minimalizuje prostor, který systém FEB zabírá. Umožňuje Vám také umístit hadici na kteroukoliv stranu vozidla. Jedná se o nejlepší odsávací systém výfukových zplodin pro velká offroad a důlní vozidla.