obchod@rajch.cz +420 606 313 602

Patronový filtr PFP 1-15/S

Patronová filtrační jednotka s automatickou regenerací patrony tlakovým výduchem. Je určena k odsávání vzdušniny o objemu max. 1.400m3/h, filtrační plocha 15m2. V základním provedení je filtr sestaven z filtračního tělesa se šuplíkem, ventilátoru umístěného v tlumícím monobloku a filtrační patrony. Dle specifikace odsávaného materiálu nebo požadavku zákazníka může být filtrační jednotka osazena patronou s vhodnou úpravou ? antistatickou, hydro nebo oleofobní, teflonový nástřik, teflonová membrána.

Filtrační jednotku lze instalovat přímo ke stroji nebo doplnit o odsávací rameno, které naleznete v sekci příslušenství.

Výhody filtrační jednotky PFP 1-15/S ? nízká hmotnost, snadná údržba, vysoká životnost filtrační patrony, nízké provozní náklady, lze umístit do venkovního prostředí.

Základní cena je 58 600 CZK bez DPH. Cenu pro jiná provedení Vám rádi zašleme na základě poptávky.

Patronový filtr PFP 1-40/K-TM

Patronová filtrační jednotka s automatickou regenerací filtrační patrony tlakovým vzduchem. PFP 1-40/K-TM je určena k odsávání vzdušniny o objemu 2.500 m3/h, filtrační plocha 40m2. V základním provedení je filtr sestaven z filtračního tělesa s kontejnerem o objemu 40L, ventilátoru v tlumícím monobloku, vstupní díl a 2ks filtračních patron. Dle specifikace odsávaného materiálu nebo požadavku zákazníka může být filtrační jednotka osazena patronou s vhodnou úpravou ? antistatickou, hydro nebo oleofobní, teflonový nástřik, teflonová membrána.

Filtrační jednotku lze instalovat přímo ke stroji, digestoři nebo doplnit o odsávací rameno, které naleznete v sekci příslušenství.Výhody filtrační jednotky PFP 1-40/K-TM ? nízká hmotnost, snadná údržba, vysoká životnost filtrační patrony, variabilita, nízké provozní náklady, lze umístit do venkovního prostředí.

Základní cena je 155.170 CZK bez DPH. Cenu pro jiná provedení Vám rádi zašleme na základě poptávky dle Vašich požadavků.

Patronový filtr PFP 1-80/K-TM

Patronová filtrační jednotka PFP 1-80/K-TM s automatickou regenerací filtrační patrony tlakovým vzduchem. PFP 1-80/K-TM je určena k odsávání vzdušniny o objemu max. 5.000 m3/h a filtrační ploše 80m2. V základním provedení je filtr sestaven z filtračního tělesa s kontejnerem o objemu 40L, ventilátoru umístěného v tlumícího monobloku, vstupního dílu a 4 ks filtračních patron. Dle specifikace odsávaného materiálu nebo požadavku zákazníka může být filtrační jednotka osazena patronou s vhodnou úpravou ? antistatickou, hydro nebo oleofobní, teflonový nástřik, teflonová membrána. Filtrační jednotku lze instalovat přímo ke stroji, digestoři nebo doplnit o odsávací rameno, které naleznete v sekci příslušenství.Výhody filtrační jednotky PFP 1-80/K-TM ? nízká hmotnost, vysoká variabilita, snadná údržba, vysoká životnost filtrační patrony, nízké provozní náklady, lze umístit do venkovního prostředí.

Základní cena je 243.700 CZK bez DPH. Cenu pro jiná provedení Vám rádi zašleme na základě poptávky dle Vašich požadavků.

Patronový filtr PFP 1-80/K - sestava s volně stojícím ventilátorem

Patronovou filtrační jednotku lze sestavovat do modulů o požadovaném výkonu. V tomto případě je ventilátor navržen dle aktuální potřeby a bývá umístěn vedle filtrační jednotky. Princip odsávání zůstává stejný jako u kompaktních jednotek. Dle specifikace odsávaného materiálu nebo požadavku zákazníka může být filtrační jednotka osazena patronou s vhodnou úpravou ? antistatickou, hydro nebo oleofobní, teflonový nástřik, teflonová membrána. Filtrační jednotka bývá nejčastěji instalována jako systém celoplošného odsávání, odsávání boxů, robotických center aj. Díky nízké hmotnosti lze instalovat např. na plošiny nebo OK, kde nezabírá pracovní prostor. Jednotku lze umístit do venkovního prostředí.